Czyszczenie kanap

SZOP PRANIE TAPICEREK

Czyścimy meble tapicerowane i dywany w Waszych domach!

Czyścimy bezpiecznymi środkami Karcher

Czyścimy tylko środkami certyfikowanymi, przeznaczonymi do czyszczenia mebli i dywanów w domach. Preparaty są firmy Karcher dla Państwa bezpieczeństwa. Linia produktów Karcher delikatnie i skutecznie chroni oraz czyści powierzchnie tekstylne.

Czyścimy najlepszą metodą - ekstrakcyjnie

Czyścimy tzw. metodą ekstrakcyjną czyli na mokro. Powstały brud w około 80% rozpuszcza się właśnie w wodzie. Po czyszczeniu, materiał pozostaje w zależności od zabrudzenia wilgotny.

Czyszczenie tapicerek meblowych

Czyścimy Karcherem meble tapicerowane, na których śpią i odpoczywają nasi Klienci na co dzień. Owe środki nie zawierają wybielaczy i metali ciężkich. Są one też przyjazne bo biodegradowalne dla środowiska.

Czyścimy mobilnie - czyli u Klientów

Czyścimy tapicerki pod wskazanym adresem u naszych Klientów w ich domach, mieszkaniach, firmach, przedszkolach, szkołach a także w galeriach, ambasadach, kinach, jednostkach państwowych, hotelach i restauracjach.

Czyszczenie kanap w Warszawie

Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaką przyjmujemy od Klientów zlecających nam usługi czyszczenia tapicerek meblowych - kanap, sof, narożników. Korzystając z niemałego doświadczenia zdobytego podczas każdego poprzedniego czyszczenia kanap, czyszczenia sof i czyszczenia  narożników, mamy pewność i gwarancję skuteczności a zarazem profesjonalizmu gdy czyścimy kolejne meble tapicerowane u Państwa w firmach, domach, kinach, szkołach i przedszkolach. Czyszczenie kanap zaleca się wykonywać raz do roku aby ich wygląd nie odbiegał od wyglądu do jakiego się Państwo przyzwyczaili kupując meble i wstawiając je w pokoju pierwszego dnia. Czysta tapicerka kanap nadaje wnętrzom mieszkań, loftów, domów i w firmach profesjonalny i nienaganny styl. Meble tapicerowane bez plam, po prostu są czyste  eleganckie i prestiżowe oraz świadczą o właścicielu, widać że dba o swoje meble, oraz o czystość w mieszkaniu w którym mieszka na co dzień!

SZOP PRANIE


 promocje  |  kanapy  |  wykładziny   |  dywany   |  roztocza   |  impregnacja   |   dlaczego my?   |  nasz zasięg 

HOME  |  CENNIK   |  KONTAKT

Szop pranie dywanów i tapicerki Warszawa
SZOP - "Jakość nigdy nie jest przypadkowa"

0

Ile to już tapicerek meblowych jest czystych dzięki nam?

0

Ile godzin pracujemy na dobę?