Roztocze kurzu domowego

SZOP PRANIE TAPICEREK

Czyścimy meble tapicerowane i dywany w Waszych domach!

Czyścimy bezpiecznymi środkami Karcher

Czyścimy tylko środkami certyfikowanymi, przeznaczonymi do czyszczenia mebli i dywanów w domach. Preparaty są firmy Karcher dla Państwa bezpieczeństwa. Linia produktów Karcher delikatnie i skutecznie chroni oraz czyści powierzchnie tekstylne.

Czyścimy najlepszą metodą - ekstrakcyjnie

Czyścimy tzw. metodą ekstrakcyjną czyli na mokro. Powstały brud w około 80% rozpuszcza się właśnie w wodzie. Po czyszczeniu, materiał pozostaje w zależności od zabrudzenia wilgotny.

Czyszczenie tapicerek meblowych

Czyścimy Karcherem meble tapicerowane, na których śpią i odpoczywają nasi Klienci na co dzień. Owe środki nie zawierają wybielaczy i metali ciężkich. Są one też przyjazne bo biodegradowalne dla środowiska.

Czyścimy mobilnie - czyli u Klientów

Czyścimy tapicerki pod wskazanym adresem u naszych Klientów w ich domach, mieszkaniach, firmach, przedszkolach, szkołach a także w galeriach, ambasadach, kinach, jednostkach państwowych, hotelach i restauracjach.

Roztocza kurzu domowego

Roztocze kurzu domowego bardzo nam szkodzi. Powoduje duszności, kaszel i inne dolegliwości. Jest to znaczące zagrożenie. Same roztocza nie powodują jednak uczulenia. Jednakże ich odchody już tak. Ludzi uczulają zatem głównie odchody roztocza. Roztocza rozmnażają się i tworzą nawet w ilości od 100 tysięcy do nawet 10 milionów. Samo czyszczenie, jakiego się u Państwa podejmujemy usuwa roztocza. Natomiast rozmnażają się one ponownie, dlatego polecamy dodatkową usługę - specjalny profesjonalny preparat antyalergenny firmy Karcher, który zredukuje możliwość dalszego, szybkiego rozmnażania się kolejnych plemion małych szkodników. Według producenta środka firmy Karcher antyalergen działa do dziewięciu miesięcy od dnia nałożenia ochronnej warstwy. Taką ochronę, nasza firma stosuje do tapicerek meblowych, materacy oraz wykładzin i dywanów.


 promocje  |  kanapy  |  wykładziny   |  dywany   |  roztocza   |  impregnacja   |   dlaczego my?   |  nasz zasięg 

HOME  |  CENNIK   |  KONTAKT

Szop pranie dywanów i tapicerki Warszawa
SZOP - "Jakość nigdy nie jest przypadkowa"

0

Ile to już tapicerek meblowych jest czystych dzięki nam?

0

Ile godzin pracujemy na dobę?