Czyszczenie wykładzin i pranie dywanów

SZOP PRANIE TAPICEREK

Czyścimy meble tapicerowane i dywany w Waszych domach!

Czyścimy bezpiecznymi środkami Karcher

Czyścimy tylko środkami certyfikowanymi, przeznaczonymi do czyszczenia mebli i dywanów w domach. Preparaty są firmy Karcher dla Państwa bezpieczeństwa. Linia produktów Karcher delikatnie i skutecznie chroni oraz czyści powierzchnie tekstylne.

Czyścimy najlepszą metodą - ekstrakcyjnie

Czyścimy tzw. metodą ekstrakcyjną czyli na mokro. Powstały brud w około 80% rozpuszcza się właśnie w wodzie. Po czyszczeniu, materiał pozostaje w zależności od zabrudzenia wilgotny.

Czyszczenie tapicerek meblowych

Czyścimy Karcherem meble tapicerowane, na których śpią i odpoczywają nasi Klienci na co dzień. Owe środki nie zawierają wybielaczy i metali ciężkich. Są one też przyjazne bo biodegradowalne dla środowiska.

Czyścimy mobilnie - czyli u Klientów

Czyścimy tapicerki pod wskazanym adresem u naszych Klientów w ich domach, mieszkaniach, firmach, przedszkolach, szkołach a także w galeriach, ambasadach, kinach, jednostkach państwowych, hotelach i restauracjach.

Czyszczenie wykładzin

Warto jest profesjonalnie wyczyścić wykładziny w biurach lub w mieszkaniach przynajmniej raz do roku. Taka profilaktyka pozwoli przedłużyć żywotność Państwa wykładziny czy dywanu. Podczas procesu prania usuwane jest roztocze kurzu domowego co z kolei pozytywnie wpływa na zdrowie mieszkańców. Regularne czyszczenie jest niezbędne gdyż pozwala na bieżąco usuwać brud, który wbija się coraz głębiej w dywan czy wykładzinę co powoduje jego maksymalną kumulację. Na skutek kumulacji brudu, wykładziny i dywany nie są w stanie dalej go przyjmować. W ten sposób włókna się załamują i tworzą się widoczne ścieżki komunikacyjne. Taka sytuacja często się zdarza i jest niekiedy nie do odwrócenia. Nadmiar brudu powoduje brak możliwości dalszego przyjmowania brudu.

Zanieczyszczenia powstają przeważnie na dwa sposoby. Drobne resztki piasku, kamyków i liści a nawet sadzy dostarczane są z poza pomieszczeń mieszkań i biur w których później wykonuje się profesjonalne czyszczenie wykładzin. Jednak najważniejszym zewnętrznym źródłem przemieszczania się brudu jest powietrze, które przenosi sadzę, pył, kurz i inne zanieczyszczenia obecne w atmosferze. Pozostały brud, jaki spotykamy na wykładzinach i dywanach pochodzi z wewnątrz budynków są to: włosy, włókna z ubrań, produkty spożywcze itp. Ważnym i zalecanym sposobem na lepszą ochronę przed brudem jest zainstalowanie w obrębie wejść do firm specjalnych wycieraczek. Same wycieraczki nie przejmą całego kurzu, zatem trzeba je też regularnie odkurzać, nawet kilka razy dziennie w firmach o dużym nasileniu ludzi.

Pranie wykładzin w przedszkolu

Nasza firma wykonuje profesjonalne czyszczenie wykładzin dla przedszkoli, biur oraz dla osób prywatnych w domach i mieszkaniach. Czyścimy także profesjonalnie dywany, chodniczki i chodniki w korytarzach w holach oraz wycieraczki przy wejściach do budynków.

Zachęcamy także do przemyślenia dobrania usługi dodatkowej przy okazji czyszczenia tapicerek meblowych. Polecamy profesjonalną impregnację środkiem Karcher zabezpieczającą przed ponownym zabrudzeniem. Dla alergików możemy nałożyć profesjonalny antyalergen Karcher, który zapobiega rozmnażaniu się roztocza kurzu.

Pierzemy wykładziny i dywany z wełny, bawełny, akrylu, polipropylenu, poliamidu i innych.


 promocje  |  kanapy  |  wykładziny   |  dywany   |  roztocza   |  impregnacja   |   dlaczego my?   |  nasz zasięg 

HOME  |  CENNIK   |  KONTAKT

Szop pranie dywanów i tapicerki Warszawa
SZOP - "Jakość nigdy nie jest przypadkowa"

0

Ile to już tapicerek meblowych jest czystych dzięki nam?

0

Ile godzin pracujemy na dobę?