Pranie Dywanów

SZOP PRANIE TAPICEREK

Czyścimy meble tapicerowane i dywany w Waszych domach!

Czyścimy bezpiecznymi środkami Karcher

Czyścimy tylko środkami certyfikowanymi, przeznaczonymi do czyszczenia mebli i dywanów w domach. Preparaty są firmy Karcher dla Państwa bezpieczeństwa. Linia produktów Karcher delikatnie i skutecznie chroni oraz czyści powierzchnie tekstylne.

Czyścimy najlepszą metodą - ekstrakcyjnie

Czyścimy tzw. metodą ekstrakcyjną czyli na mokro. Powstały brud w około 80% rozpuszcza się właśnie w wodzie. Po czyszczeniu, materiał pozostaje w zależności od zabrudzenia wilgotny.

Czyszczenie tapicerek meblowych

Czyścimy Karcherem meble tapicerowane, na których śpią i odpoczywają nasi Klienci na co dzień. Owe środki nie zawierają wybielaczy i metali ciężkich. Są one też przyjazne bo biodegradowalne dla środowiska.

Czyścimy mobilnie - czyli u Klientów

Czyścimy tapicerki pod wskazanym adresem u naszych Klientów w ich domach, mieszkaniach, firmach, przedszkolach, szkołach a także w galeriach, ambasadach, kinach, jednostkach państwowych, hotelach i restauracjach.

Pranie dywanów Warszawa

Regularne czyszczenie jest niezbędne gdyż pozwala na bieżąco usuwać brud, który wbija się coraz głębiej w dywan czy wykładzinę co powoduje jego maksymalną kumulację. Na skutek kumulacji brudu, wykładziny i dywany nie są w stanie dalej go przyjmować. W ten sposób włókna się załamują i tworzą się widoczne ścieżki komunikacyjne. Taka sytuacja często się zdarza i jest niekiedy nie do odwrócenia. Nadmiar brudu powoduje brak możliwości dalszego przyjmowania brudu.

Zanieczyszczenia powstają przeważnie na dwa sposoby. Drobne resztki piasku, kamyków i liści a nawet sadzy dostarczane są spoza pomieszczeń mieszkań i biur w których później wykonuje się profesjonalne czyszczenie wykładzin. Jednak najważniejszym zewnętrznym źródłem przemieszczania się brudu jest powietrze, które przenosi sadzę, pył, kurz i inne zanieczyszczenia obecne w atmosferze. Pozostały brud, jaki spotykamy na wykładzinach i dywanach pochodzi z wewnątrz budynków są to: włosy, włókna z ubrań, produkty spożywcze itp. Ważnym i zalecanym sposobem na lepszą ochronę przed brudem jest zainstalowanie w obrębie wejść do firm specjalnych wycieraczek. Same wycieraczki nie przejmą całego kurzu, zatem trzeba je też regularnie odkurzać, nawet kilka razy dziennie w firmach o dużym nasileniu ludzi.

Szop wykonuje profesjonalne czyszczenie wykładzin dla przedszkoli, biur oraz dla osób prywatnych w domach i w mieszkaniach. Czyścimy także profesjonalnie dywany, chodniczki i chodniki w korytarzach w holach oraz wycieraczki przy wejściach do budynków.


 promocje  |  kanapy  |  wykładziny   |  dywany   |  roztocza   |  impregnacja   |   dlaczego my?   |  nasz zasięg 

HOME  |  CENNIK   |  KONTAKT

Szop pranie dywanów i tapicerki Warszawa
SZOP - "Jakość nigdy nie jest przypadkowa"

0

Ile to już tapicerek meblowych jest czystych dzięki nam?

0

Ile godzin pracujemy na dobę?